Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4315
Title: Еекспериментальне та імітаційне дослідження теплообміну під час уварювання овочевого соку
Authors: Черевко, Олександр Іванович
Маяк, Ольга Анатоліївна
Костенко, Станіслав Миколайович
Сардаров, Азіз Мурадович
Keywords: концентрований сік
температурне поле
перемішувальний пристрій
тепловіддача
імітаційне моделювання
системний аналіз
Issue Date: 2019
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Еекспериментальне та імітаційне дослідження теплообміну під час уварювання овочевого соку / О.І. Черевко, О.А. Маяк, С.М. Костенко та ін. // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2019. – Вип. 1 (29). – С. 75-85.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 1(29)
Abstract: Основним теплообмінним процесом запропонованого способу виробництва концентрованих продуктів з овочевої сировини є уварювання у вакуум-випарному апараті періодичної дії з удосконаленою конструкцією парової мішалки. Мішалка являє собою спіральну металеву трубчасту конструкцію з можливістю підведення в її порожнину пари. У результаті проведених експериментів було досліджено залежність коефіцієнта тепловіддачі від числа обертів розробленої мішалки, аналіз якої дозволив визначити ефективність використання нової конструкції перемішувального пристрою. Це стало практичним підґрунтям системно-динамічного моделювання зміни температурного поля під час уварювання овочевого соку. Результати імітаційного моделювання отримано з використанням програмного комплексу системного аналізу Vensim. Тривалість реального виходу на стаціонарний режим нагрівання контролювалася експериментально за умови використання вакуум-випарного апарата. Результати фізичного та імітаційного моделювання доводять перспективність використання засобів системного аналізу для досліждення теплообмінних процесів.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4315
ISSN: 2519-2922
Appears in Collections:Вип. 29. - 2019 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
7.pdf553,54 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.