Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4594
Title: Нанотехнології бад із нетрадиційної лікарської та пряно-ароматичної рослинної сировини та їх використання в оздоровчих продуктах
Authors: Павлюк, Раїса Юріївна
Афанасьєва, Віта Анатоліївна
Яницький, В.В.
Крячко, Тетяна Вікторівна
Юр'єва, Ольга Олексіївна
Keywords: лікарська сировина рослинного походження
нанотехнології
пряно-ароматична сировина
рослинна сировина
Issue Date: 2009
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Нанотехнології бад із нетрадиційної лікарської та пряно-ароматичної рослинної сировини та їх використання в оздоровчих продуктах / Р.Ю. Павлюк, В.А. Афанасьєва, В.В. Яницький та ін. // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2009. – Вип. 2 (10). – С. 3-11.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 2(10)
Abstract: Вперше в міжнародній практиці розроблені нанотехнології отримання наноструктурованих порошків БАД із НЛПАРС та показано, що кріогенне по-дрібнення дає можливість маніпулювати з матерією (рослинною сировиною) на молекулярному рівні та отримати порошок в наноструктурованій формі: біо-логічно активні речовини у вільній формі з розміром молекул біля одного нано-метра, які вивільнені із зв'язаних комплексів з біополімерами (целюлозою, білком, пектиновими речовинами та ін.).
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4594
Appears in Collections:Вип. 10. - 2009 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
1.pdf1,05 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.