Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4609
Title: Вивчення реологічних властивостей начинок на основі фруктового пюре для борошняних кондитерських виробів антианемічної спрямованості
Authors: Євлаш, Вікторія Владленівна
Чуйко, Людмила Олексіївна
Акмен, Вікторія Олександрівна
Keywords: дріжджове тісто
реологічні властивості
фруктові начинки
дієтичні добавки
Issue Date: 2009
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Євлаш В.В. Вивчення реологічних властивостей начинок на основі фруктового пюре для борошняних кондитерських виробів антианемічної спрямованості / В.В. Євлаш, Л.О. Чуйко, В.А. Акмен // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2009. – Вип. 2 (10). – С. 120-127.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 2(10)
Abstract: Вивчено реологічні властивості начинок на основі фруктового пюре, за умови внесення в них порошків дієтичної добавки "Гемовітал" та топінамбура з метою формування структури і надання антианемічних вла-стивостей. Визначено оптимальну кількість дієтичної добавки "Гемовітал" і порошку топінамбура для введення у продукт. Доказано наявність тиксо-тропних властивостей у нових начинках, що є позитивним при введенні їх у вироби з дріжджового тіста.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4609
Appears in Collections:Вип. 10. - 2009 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
18.pdf780,39 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.