Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/5069
Title: Моніторинг впливу екстрактів рослинної сировини на збудників хвороб плодів вишні
Authors: Дубініна, Антоніна Анатоліївна
Летута, Тетяна Миколаївна
Новікова, Віра Валеріївна
Keywords: вишня
бактерії
гриби
зберігання
специфічна мікрофлора
фунгіцидна дія
антибактеріальні властивості
Issue Date: 2019
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Дубініна А.А. Моніторинг впливу екстрактів рослинної сировини на збудників хвороб плодів вишні / А.А. Дубініна, Т.М. Летута, В.В. Новікова // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2019. – Вип. 2 (30). – С. 220-232.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 2(30)
Abstract: Плоди вишні є смачною й корисною фруктовою сировиною, що використовується в харчовій промисловості як у свіжому, так і в переробленному вигляді. Завдяки своєму багатому хімічному складу плоди часто вражають такі збудники захворювань, як гриби родів Alternaria, Botrytis cinerea, Penicillium expansum, Cladosporium (найчастіше Cladosporium herbarum), Rhizopus та Monilinia. Після ретельного аналізу основних патогенів плодів вишні було обрано три екстракти: із листя евкаліпта, трави базиліка й чебрецю, які раніше досліджувалися як компоненти з антибактеріальними властивостями. Дані сучасної наукової літератури свідчать, що композиція з використанням вищевказаних екстрактів може стати новим ефективним фунгіцидом для використання в сільськогосподарському секторі.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/5069
ISSN: 2519-2922
Appears in Collections:Вип. 30. - 2019 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
18.pdf330,37 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.