Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/5089
Title: Практичні аспекти регулювання та специфіка реалізації блокчейн-технології в сучасному валютно-фінансовому секторі
Authors: Величко, Катерина Юріївна
Носач, Лариса Леонідівна
Keywords: блокчейн-технології
криптовалюта
віртуальні активи
державне регулювання блокчейну
Issue Date: 2019
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Величко К.Ю. Практичні аспекти регулювання та специфіка реалізації блокчейн-технології в сучасному валютно-фінансовому секторі / К.Ю. Величко, Л.Л. Носач // Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг: зб. наук. пр. / відпов. ред. М.В. Чорна. – Харків: ХДУХТ, 2019. – Вип. 2 (30). – С. 135-146.
Series/Report no.: Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг;Вип. 2(30)
Abstract: Визначено важливість ринку криптовалют і блокчейн-технологій як результату процесів глобалізації валютно-фінансових відносин та становлення цифрової економіки. Розглянуто підходи до державного регулювання ринку блокчейн-технологій та узагальнено існуючий світовий досвід державного регулювання блокчейну. Відзначено, що сучасний стан регулювання блокчейн-технологій в Україні знаходиться на початковій стадії. З огляду на це важливим завданням є вибір та формування моделі державного регулювання блокчейну як системної категорії. Наведено перспективні плани Міністерства цифрової трансформації України щодо активізації розвитку та регулювання блокчейн-індустрії в державі. Зроблено висновки щодо важливості прийняття відповідних законів на національному рівні, що сприятиме формуванню умов для функціонування ринку віртуальних активів з урахуванням балансу інтересів усіх учасників цього ринку та держави.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/5089
ISSN: 2519-2914
Appears in Collections:Вип. 30. - 2019 (ек.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
12.pdf696,58 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.