Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/5613
Title: Дослідження впливу рослинного біополімерного комплексу на фізіологічну активність пропіоновокислих бактерій
Authors: Охотська, Марія Ігорівна
Воловик, Тетяна Миколаївна
Капрельянц, Леонід Вікторович
Keywords: біополімерний комплекс рослинного походження
Propionibacterium shermaniі
жом цукрового буряку
носій
Issue Date: 2020
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Охотська М.І. Дослідження впливу рослинного біополімерного комплексу на фізіологічну активність пропіоновокислих бактерій / М.І. Охотська, Т.М. Воловик, Л.В. Капрельянц // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2020. – Вип. 1 (31). – С. 64-75.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 1(31)
Abstract: Розглянуто можливість використання біополімерного комплексу рослинного походження як матриксу для іммобілізації пропіоновокислих мікроорганізмів та як потенційного джерела вуглеводів для відновлення та поліпшення складу індигенної мікробіоти людини. Результати дослідження підтвердили можливість комбінування та синбіозу Propionibacterium shermaniі з модифікованим біополімерним комплексом жому цукрового буряку, а також його протекторні властивості відносно P. shermaniі. Визначено оптимальні технологічні характеристики потенційного носія та параметри культивування пропіоновокислих бактерій. Базис проведених досліджень спрямовує наукову діяльність на продовження експериментів для розробки технології продуктів харчування з функціональними властивостями.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/5613
ISSN: 2519-2922
Appears in Collections:Вип. 31. - 2020 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
6.pdf465,03 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.