06. МАЯК Ольга Анатоліївна, кандидат технічних наук, доцент Collection home page

Logo

У 1996 році закінчила Харківську державну академію технології та організації харчування за спеціальністю “Технологія громадського харчування” та здобула кваліфікацію інженера-технолога харчових виробництв.

У жовтні 2003 року була зарахована до денного відділення аспірантури за спеціальністю 05.18.12 “Процеси та обладнання харчових, фармацевтичних та мікробіологічних виробництв” на кафедру процесів, апаратів та автоматизації харчових виробництв Харківського державного університету харчування та торгівлі з відривом від виробництва.

З вересня 2006 року працювала на посаді асистента кафедри процесів, апаратів та автоматизації харчових виробництв ХДУХТ.

В жовтні 2008 р. захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук за темою “Удосконалення апарату для виробництва пастоподібних концентратів напоїв на основі овочевої сировини” за спеціальністю 05.18.12 “Процеси та обладнання харчових, фармацевтичних та мікробіологічних виробництв”.

З вересня 2009 року переведена старшим викладачем кафедри процесів, апаратів та автоматизації харчових виробництв ХДУХТ.

У вересні 2010 року прийнята на посаду доцента кафедри процесів, апаратів та автоматизації харчових виробництв ХДУХТ.

Загальний трудовий стаж Маяк О.А. 24 роки, науково-педагогічний стаж – 12 років.

Маяк О.А. приділяє значну увагу створенню методичних розробок, що забезпечують аудиторну та самостійну роботу студентів. Під час роботи в університеті нею в співавторстві видано чотири навчальних посібника: «Розрахунок машин та апаратів харчових виробництв», “Гідравліка та гідравлічні машини”, лабораторний практикум з курсу «Процесів і апаратів харчових виробництв», “Реологія в процесах виробництва харчових продуктів.

Маяк О.А. активно займається науково-дослідною роботою.

Брала участь у конкурсі “Молода людина року – 2007” м. Харкова. За результатами конкурсу отримала 3 місце в номінації “Наукова діяльність”. Нагороджена дипломом та цінними подарунками.

Маяк О.А. бере активну участь у науково-дослідній і науково-методичній роботі кафедри, постійно працює над удосконаленням наукової та педагогічної кваліфікації.

Приймала активну участь у роботі педагогічних майстерень, тренінгів, ділових ігор та презентацій під час роботи школи-семінару у центрі педагогічної майстерності в НТУ “ХПІ”: X Міжнародна школа-семінар “Сучасні педагогічні технології в освіті” (м. Харків, НТУ “ХПІ” 31 січня – 2 лютого 2012 р.)

Перебуваючи з 2008 р. на посаді секретаря збірника наукових праць ХДУХТ, Маяк О.А бере активну участь у науковій роботі університету.

Маяк О.А. виконує обов’язки куратора. Проводить зі студентами роботу по зміцненню дисципліни на заняттях, активізує самостійну роботу, заохочує до виявлення активної позиції щодо участі в житті університету.

За сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків і досягнуті успіхи в роботі з нагоди 8 березня відзначена грамотами та грошовими заохоченнями (накази № 23-ОС від 01.03.2007 р., № 27-ОС від 02.03.2009 р., № 31-ОС від 03.03.2010 р., № 26-ОС від 04.03.2013 р.)

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed