07. ШЕВЧЕНКО Андрій Олександрович, кандидат технічних наук, доцент Collection home page

Logo

1983 року народження, загальний трудовий стаж – 10 років 6 місяців; науково-педагогічний стаж – 10 років.

У 2005 році закінчив Харківський державний університет харчування та торгівлі і здобув кваліфікацію за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки магістра по спеціальності 8.090221 "Обладнання переробних і харчових виробництв". Після чого вступив на денне відділення аспірантури ХДУХТ за спеціальністю 05.18.12 "Процеси та обладнання харчових, фармацевтичних та мікробіологічних виробництв". 22 листопада 2012 р. успішно захистив дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук та 01 березня 2013 р. отримав відповідний диплом.

З вересня 2006 року по серпень 2013 р. працював на посаді асистента кафедри процесів, апаратів та автоматизації харчових виробництв, з вересня 2013 р. по липень 2015 р. працював старшим викладачем та з вересня 2015 р. по теперішній час працює доцентом тієї ж кафедри.

Андрій Олександрович є лектором 3-ох курсів: "Механізація вантажно-розвантажувальних, транспортних та складських робіт", "Технологічне обладнання галузі", "Гідравліка та гідропневмопривід". Також викладає "Процеси та апарати харчових виробництв", "Автоматизація виробничих процесів", "Розрахунок і конструювання обладнання малих харчових виробництв". Має опубліковані 18 навчально-методичних праць та публікацій.

Виконує науково-дослідну роботу за тематиками кафедри. Загальна кількість опублікованих праць науково-дослідної роботи складає 97 найменувань. Працює над розміщеннями технологічних профілей мережі NTTN. Бере участь з доповідями в науково-практичних конференціях та виставках всеукраїнського та університетського рівнів, а також у наукових заходах за межами ХДУХТ.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed

Наукові праці в репозитарії ХДУХТ (DSpace)

Шевченко, Андрій Олександрович

Бібліометричні профілі науковців

Publons

Scopus

Google Scholar

Бібліотечні ресурси. Електронний каталог ХДУХТ

elcat.hduht