Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/5938
Title: Розробка оздоровчих вафельних кондитерських виробів нового покоління та начинок, які сприяють зміцненню імунітету
Authors: Павлюк, Раїса Юріївна
Погарська, Вікторія Вадимівна
Абрамова, Тетяна Сергіївна
Максимова, Надія Пилипівна
Юр’єва, Ольга Олексіївна
Лосєва, Світлана Михайлівна
Keywords: кондитерські вироби
нанодобавки із нуту
кріодобавки
каротиноїди
зміцнення імунітету
порошкоподібні нанодобавки
оздоровчі продукти
Issue Date: 2020
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Розробка оздоровчих вафельних кондитерських виробів нового покоління та начинок, які сприяють зміцненню імунітету / Р.Ю. Павлюк, В.В. Погарська, Т.С. Абрамова та ін. // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2020. – Вип. 2 (32). – С. 42-56.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 2(32)
Abstract: Запропоновано і розроблено технології та рецептури оздоровчих вафельних кондитерських виробів нового покоління і начинок із використанням як інновації рослинних білкових нанодобавок у формі порошків із висушеного нуту та плодоовочевих кріодобавок із каротиновмісних овочів, коренів селери, імбиру, лимонів. Нанодобавки виступають як збагачувачі білком, біологічно активними речовинами, зокрема β-каротином, фенольними сполуками, вітаміном С тощо, та водночас є структуроутворювачами, барвниками й ароматизаторами. Кондитерські оздоровчі вироби відрізняються від традиційних відсутністю або незначною кількістю цукру, низьким вмістом жиру (до 5%), високим вмістом повноцінного білка (13–15%) та містять у 100 г добову норму β-каротину та фенольних сполук та 0,5 добової норми вітаміну С. Нова кондитерська продукція не містить штучних харчових домішок та є натуральною. Нова продукція за якістю перевершує відомі аналоги.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/5938
ISSN: 2519-2922
Appears in Collections:Вип. 32. - 2020 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
4.pdf365,55 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.