Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/5943
Title: Функціонально-технологічні особливості начинок, що використовуються в кондитерській промисловості
Authors: Лисенко, Оксана Леонідівна
Гирич, Сергій Володимирович
Бандура, Валентина Миколаївна
Keywords: начинки
нетермостабільні начинки
термостабільні начинки
обмежено термостабільні начинки
реологічні характеристики
темперування
Issue Date: 2020
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Лисенко О.Л. Функціонально-технологічні особливості начинок, що використовуються в кондитерській промисловості / О.Л. Лисенко, С.В. Гирич, В.М. Бандура // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2020. – Вип. 2 (32). – С. 95-105.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 2(32)
Abstract: Під час приготування корпусів для шоколадних цукерок вирішальне значення мають смак і консистенція. Вони характеризуються такими показниками: корпус повинен бути м’яким, із яскраво вираженими смаковими властивостями. Необхідний рівень споживчих властивостей досягається дотриманням технологічних режимів. Метою проведених нами досліджень було встановлення оптимальних параметрів змішування сировинних компонентів начинок, визначення реологічних характеристик та параметрів темперування, а також оптимальних умов транспортування начинок у відливальну головку. На нашу думку, ця тематика є актуальною, ураховуючи розвиток галузі й розширення асортименту багатокомпонентної продукції, особливо продукції, яка потребує високотехнологічного підходу і передбачає одночасне відливання шоколаду та начинок у форми спеціальної конструкції. Практична цінність роботи полягає в можливості використання зазначених технологічних параметрів та підбирання устаткування з їх мінімальним корегуванням на виробничих лініях підприємств харчової промисловості.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/5943
ISSN: 2519-2922
Appears in Collections:Вип. 32. - 2020 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
9.pdf281,08 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.