09. СТОЯН Євген Юрійович, кандидат технічних наук, доцент Collection home page

Logo

У 1983 р. закінчив Харківський інститут радіоелектроніки за спеціальністю "Прикладна математика". У 1989 р. зарахован асистентом до штату кафедри обчислювальної техніки та засобів управління Харківського інституту громадського харчування. У 1991 р. в спеціалізованій Вченій раді Харківський інститут радіоелектроніки захистил дисертацію на тему "Оптимизация размещения станций контроля и предупреждения при проектировании автоматизированных информационных систем идентификации опасных явлений природы (на примере цунами)" на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.25.05 "Информационные системы и процессы", 05.13.01 "Управление в технических системах".

Викладає дисципліни: "Інформатика", "Інформатика та КТ", "Інформатика та інформаційні технології", "Інформаційні системи і технології у фінансах", "Інформаційні системи і технології в оподаткуванні".

Наукові інтереси : застосування сучасних програмних засобів. Автор більше 100 праць наукового та навчально-методичного характеру.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed