Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/6568
Title: Напрями підвищення ефективності процесу сушіння в тунельних та комбінованих сушарках
Authors: Петрова, Жанна Олександрівна
Пазюк, Вадим Михайлович
Вішнєвський, Віталій Миколайович
Граков, Дмитро Павлович
Keywords: тунельна сушарка
енергоефективність
класифікація
тепловий насос
метод сушіння
Issue Date: 2021
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Напрями підвищення ефективності процесу сушіння в тунельних та комбінованих сушарках / Ж.О. Петрова, В.М. Пазюк, В.М. Вішнєвський та ін. // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2021. – Вип. 1 (33). – С. 109-130.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 1(33)
Abstract: Наведено класифікацію тунельних сушарок; розглянуто чинники, що впливають на інтенсивність та енергоефективність процесу. Основними параметрами визначено температуру теплоносія, швидкість руху теплоносія, вологість сушильного агента і напрямок продування матеріалу в тунельних сушарках. Запропоновано використовувати парові теплогенератори в роботі багатозонної тунельної сушарки, що порівняно з теплогенераторами на органічному паливі дають можливість зменшити витрати теплоти в 1,7–2,3 разу порівняно з існуючими аналогами. Енергетичні витрати теплоти в тунельній сушарці становлять 3800 кДж/кг випареної вологи. Для зменшення енергетичних витрат застосовуються сонячні тунельні сушарки зі збільшенням поверхні теплообміну за рахунок максимального розведення піддонів із сировиною під різним кутом. Завдяки впливу сонячної енергії температура сушильного агента може досягати 70 °С. Основним напрямом розвитку сушіння рослинних матеріалів є поєднання існуючих технологій з відновлюваними джерелами енергії, зокрема використання сонячної енергії, теплових насосів та мікрохвильового, інфрачервоного і сублімаційного сушіння. Комбінована технологія сушіння – це поєднання двох або більше різних процесів сушіння, які можуть забезпечити синергетичний ефект, що приводить до зменшення потреби в енергії та скорочення часу сушіння зі збереженням більшості характеристик якості, зокрема смаку, поживних речовин, кольору, аромату, текстури тощо. Розглянуто різні методи комбінованого сушіння, такі як сонячноінфрачервоне, конвективно-інфрачервоне, інфрачервонo-мікрохвильове, конвективно-мікрохвильове та багатофункціональне, що поєднує в собі мікрохвильове та сублімаційне сушіння під вакуумом. Порівняно із сублімаційним, сублімаційне мікрохвильове вакуумне сушіння зменшує час обробки продуктів на 75% та споживання енергії на 72% відповідно. Поєднання комбінованих методів значно зменшує тривалість сушіння та енерговитрати, що може бути використано під час проєктування тунельних енергоефективних сушарок.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/6568
ISSN: 2519-2922
Appears in Collections:Вип. 33. - 2021 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
10.pdf1,09 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.