Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/940
Title: Розвиток інформаційно-комунікаційних технологій у бібліотеках
Authors: Колектив авторів
Keywords: бібліотека
електронний каталог документів
програмне забезпечення
інформаційно-бібліотечні комунікації
Issue Date: 2012
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Розвиток інформаційно-комунікаційних технологій у бібліотеках: Всеукраїнська наук.-практ. конф., 28 березня 2012р.: [до 20-річчя створення АСІБТ та 45-річчя заснування ХДУХТ : матеріали] / Л. Д. Льовшина (голова оргкомітету). – Харків: ХДУХТ, 2012. – 105 с. - ISBN 978-966-405-256-3.
Abstract: До збірника матеріалів конференції увійшли доповіді, що стосуються технологій, пов’язаних зі створенням, зберіганням, передачею, обробкою та управлінням інформацією, спілкування в електронних мережах, апаратних засобів та програмного забезпечення; постерна сесія «Електронний каталог як ресурс та послуга» у межах секції НМБК МОН України з обробки документів та ведення довідкового апарату з питань розвитку електронних каталогів та баз даних у бібліотеках, пошукових можливостей і лінгвістичного забезпечення електронних каталогів, а також підвищення ефективності та якості. На секції студентів та аспірантів «Актуальні питання інформаційно-бібліотечної сфери та соціальних комунікацій» було висвітлено питання, присвячені ювілею Л.Б. Хавкіної та іншим історичним питанням бібліотекознавства. Збірник матеріалів конференції розраховано на фахівців галузі бібліотекознавства і соціальних комунікацій та вищої освіти.
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/940
ISBN: 978-966-405-256-3
Appears in Collections:Збірники наукової бібліотекиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.