Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2100
Title: Методичні вказівки до виконання та захисту випускних робіт слухачами ІПОПКПК за освітньою програмою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників "Інформаційно-комунікаційні методи менеджменту в освіті"
Authors: Артеменко, Віктор Станіславович
Бубенець, Ірина Георгіївна
Коновалова, Тетяна Володимирівна
Кухарьонок, Ольга Костянтинівна
Keywords: дипломні роботи
випускні документи
менеджмент
самостійна робота
Issue Date: 2017
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Методичні вказівки до виконання та захисту випускних робіт слухачами ІПОПКПК за освітньою програмою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників "Інформаційно-комунікаційні методи менеджменту в освіті" / уклад.: В.С. Артеменко, І.Г. Бубенець, О.К. Кухарьонок, Т.В. Коновалова, В.В. Янчев; Харківський держ. ун-т харчування та торгівлі. – Харків: ХДУХТ, 2017. – 18 с.
Abstract: Завданням цих методичних рекомендацій є викладення основних положень та вимог до змісту випускної роботи, її оформлення, організаційних сторін виконання, підготовки до захисту, порядку захисту й оцінювання
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/2100
Appears in Collections:Інститут післядипломної освіти, підвишення кваліфікації та перепідготовки кадрів ( ІПОПКПК )Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.