Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4325
Title: Вплив насіння чіа на якісні характеристики та хімічний склад кремово-збивних цукерок
Authors: Шидакова-Каменюка, Олена Гайдарівна
Шкляєв, Олексій Миколайович
Степанькова, Галина В'ячеславівна
Keywords: кремово-збивні цукерки
насіння чіа
щільність
міцність
якість
органолептичні властивості
хімічний склад
Issue Date: 2019
Publisher: Харків: ХДУХТ
Citation: Шидакова-Каменюка О.Г. Вплив насіння чіа на якісні характеристики та хімічний склад кремово-збивних цукерок / О.Г. Шидакова-Каменюка, О.М. Шкляєв, Г.В. Степанькова // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі: зб. наук. пр. / відпов. ред. О.І. Черевко. – Харків: ХДУХТ, 2019. – Вип. 1 (29). – С. 185-199.
Series/Report no.: Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі;Вип. 1(29)
Abstract: Установлено, що використання насіння чіа в технології кремовозбивних цукерок сприяє зменшенню їх щільності, збільшенню міцності та надає оригінальних органолептичних властивостей. Рекомендовано сумісне використання цілого та подрібненого насіння чіа в зазначеній технології. Ціле насіння вноситься в гідратованому стані на стадії збивання білкової маси в кількості 40% від маси сухого альбуміну. Подрібнене насіння додається на стадії отримання емульсійного напівфабрикату в кількості 40% від маси жиру. Відзначено збагачення цукерок білком, харчовими волокнами, поліненасиченими жирними кислотами, мінеральними речовинами (калієм, кальцієм, магнієм, фосфором, цинком) та вітамінами (С, Е, групи В).
URI: http://elib.hduht.edu.ua/jspui/handle/123456789/4325
ISSN: 2519-2922
Appears in Collections:Вип. 29. - 2019 (тех.)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
17.pdf396,09 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.